איך לבחור נכון חיתולים למבוגרים ומהם הסכנות בבחירת מוצר שאינו מתאים?

חיתולים למבוגרים בקריות ניתן לרכוש כמעט בכל רשת פארם כזו או אחרת. אך האם אתם מודעים לסכנות ולסיבוכים העלולים להיווצר כתוצאה משימוש בחיתול ברמה נמוכה  או חיתול שאינו מתאים כלל לאדם הזקוק לו?

אז איך לבחור נכון חיתולים למבוגרים? ומהם הסכנות? 

אנו באמירוס נסביר לכם במאמר הקצר הזה מס' דברים חשובים אודות סיבוכים העלולים להיגרם משימוש במוצר ספיגה שאינו מתאים כלל לאדם הזקוק לו.

רמת ספיגה:

רמת הספיגה של החיתול חייבת להתאים לאדם הזקוק לחיתול. אצל כל אדם המצב שונה ולכן יש לבחון כל מצב לגופו. אמירוס מציעה לכם לבדוק היטב את כושר הספיגה של החיתול שכן דבר זה עלול ליצור מצבים לא נעימים ואף סיבוכים רפואיים כגון פצעי לחץ.

שימוש החיתול – יום / לילה ?

חיתולים למבוגרים בקריות שונים מותאמים במיוחד לשימוש יומי או לשינה. לעיתים ישנם חיתולים המתאימים גם ליום וגם ללילה. חשוב לבחור את החיתול הנכון המתאים לשעות בהם האדם המשתמש בחיתול זקוק לו.

בחירת מידות נכונה

כאשר אתם בוחרים חיתול חשוב להבין שהמידה כן "משחקת" תפקיד מאוד חשוב, שכן, מידה שלא תואמת את המשתמש עלולה לגרום לדליפות ולכלוך ולחוסר נוחות תמידי אצל המשתמש. לכן הקפידו לבחור מידה כזו שתתאים ותסגר בצורה הרמטית סביב האגן.

פצעי לחץ ותפרחות:

בחירה לא נכונה של חיתול שאינו מתאים למשתמש או בחירה של חיתול לא איכותי עלולה לגרום לתפרחות שונות ופצעי לחץ העלולים בסופם להיגמר בזיהומים קשים. לעיתים חיתולים למבוגרים לא איכותיים אינם סופגים בצורה טובה את הנוזלים ומשאירים את המשתמש רטוב. דבר זה עלול להביא לפצעי לחץ שונים ולזיהומים קשים. לכן החשיבות בבחירת חיתול איכותי "משחקת" תפקיד חשוב במיוחד עבור יקירכם.

לסיכום:

כאשר אתם ניגשים לבחור מוצר ספיגה / חיתול למבוגר עלינו להבין כי לכל אדם המידה, הצרכים וכושר הספיגה שונה ויש צורך לבצע התאמה של סוג החיתול והמידה שלו לכל אדם.

אמירוס מציעה לכם שירות ייעוץ אישי עד בית הלקוח ללא התחייבות כלשהי. בפגישה תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם ויחד איתכם נוכל לשפר את איכות החיים של יקירכם. פנו אלינו לכל שאלה.

נשמח לעמוד לרשותכם

איך לבחור נכון חיתולים למבוגרים בקריות