מעלון מדרגות חשמלי

באישור מכון התקנים הישראלי

הכיסא שלנו עומד בכל התקנים והדרישות

אחריות מלאה!

שירות ואחריות לאורך כל הדרך

הדרכה מלאה בבית הלקוח

הדרכת בני המשפחה בשימוש המכשיר

מעלון מדרגות נייד קל ופשוט להפעלה

יתרונות המעלון שלנו
בטיחות מעל הכול!

כשמדובר בכיסא מעלון המדרגות החשמלי שלנו בטיחות היא מעל הכול! הכיסא שלנו הוא המעלון היחיד בעל גלגל בטיחות חמישי שמונע התהפכות או נפילה עם הכיסא.

אמינות ואחריות

אנו מציעים את הכיסא - מעלון חשמלי עם אחריות מלאה לשנה! הכיסא שלנו מיוצר מחומרים איכותיים חזקים ועמידים שיבטיחו איכות ועמידות לאורך זמן רב.

התחייבות לרכישה חוזרת

עם תום השימוש בכיסא, אנו מציעים רכישה חוזרת של הכיסא. במידה והכיסא נמצא במצב תקין ניתן לכם הצעה מיוחדת לרכישת הכיסא מכם.

אפשרות להשכרה חודשי

ניתן להשכיר את מעלון המדרגות החשמלי שלנו לפי חודשים. אנו נספק לכם את המעלון לצד הדרכה וייעוץ צמוד.

הדרכה מלאה לתפעול

אנו נבצע הדגמה בביתכם והדרכה מלאה למשתמשים. אנו נסביר בסבלנות רבה על השימוש במכשיר ועל כול היתרונות שלו. כמובן שנהיה זמינים עבורכם תמיד, גם לאחר הרכישה.

אפשרויות תשלום גמישות ונוחות

לצד המקצוענות חסר הפשרות אנו גם אנושיים ומאפשרים גמישות של עד 36 תשלומים. ניתן לחלק בכרטיס אשראי בתוכנית קרדיט.

צפו בהדגמה
כיסא "זחל" ממונע - מעלון מדרגות חשמלי

הכיסא עשוי מסגרת אלומיניום. הכיסא חשמלי למדרגות מופעל בעזרת מנוע חשמלי, סוללה ומגלשיים מיוחדים. כחלק מהפיתוח הוכנס מנגנון פיקוד בטיחותי המפסיק את המנוע מידית ועוצר את הזחל מלגלוש במדרגות בעת שחרור מפסק ההפעלה.

גמישות ונוחות מקסימלית

במצב של מוגבלות בניידות, המדרגות נתפסות כמכשול בלתי עביר והיציאה מהבית לפגישה עם חברים ובילוי משפחתי נראית בלתי אפשרית. באמצעות הכיסא הממונע למדרגות ניתן לשמור על איכות חיים והמשך פעילות תקינה.

לשמור על איכות החיים

הכיסא הממונע שלנו נבנה ויוצר במיוחד עבור מוגבלים בתנועה המתקשים לרדת ולעלות במדרגות. הכיסא ניתן לשימוש בכל סוגי המדרגות הן בבית והן בבניין מגורים. קבלו הדרכה מלאה לשימוש בכיסא, אחריות מלאה ושירות אישי ומקצועי.

ייעוץ מקצועי והדגמה בביתכם

צרו איתנו קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם. אנו מבצעים הדגמות בבית הלקוח לפני הרכישה וכמובן הדרכה וליווי אישי גם לאחר הרכישה.

מלאו את פרטיכם
אל תשאירו אותם בבית!

מהיום כבר לא משאירים את ההורים לבד בבית. אם עד עכשיו נורא רציתם להמשיך ולהעניק ליקירכם את הרגשת החופש והשחרור ולא הצלחתם, מהיום יש פתרון קל ונוח לכולם.

הכיסא הממונע "זחל" מאפשר הורדת והעלאת מוגבלי תנועה בקלות וביעילות. אין צורך בחיבור לחשמל או תלות באנשי מקצוע כגון חברות אמבולנסים פרטיים שיבואו ויעזרו להוריד ולעלות. הכיסא שאנו מציעים לכם בנוי מאלומיניום קל משקל המאפשר נשיאה קלה, אחסון נוח וזמין תמיד.

הכיסא הממונע שלנו יאפשר ליקירכם חופש תנועה מוחלט מחוץ לבית לכל מקום בקלות וביעילות. אז קחו לכם הפסקה קצרה, סעו אל יקירכם, הושיבו אותם על הכיסא המיוחד וקחו אותם למעט זמן איכות משפחתי שכל כך חסר להם. 

להחזיר את החופש לחיים

החיים משתנים, אנשים מזדקנים ומתקשים לעלות ולרדת במדרגות ולעתים גרים בבתים ללא מעלית. אנשים אחרים עברו אירועים לא פשוטים, כמו מחלה או תאונה, שהותירו אותם עם מוגבלות פיזית קבועה או זמנית. כאשר אדם מאבד את יכולת הניידות נדרש לתת פתרון מיידי על מנת לעזור לו לחזור לשגרת החיים.

במצב של מוגבלות בניידות, המדרגות נתפסות כמכשול בלתי עביר והיציאה מהבית לשם ביקור אצל הרופא, פגישה עם חברים ובילוי משפחתי נראית בלתי אפשרית. באמצעות הכיסא החשמלי למדרגות ניתן לשמור על איכות חיים ולפתור את בעיה הניידות במדרגות בדרך פשוטה וקלה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!