חיתולים למבוגרים מביטוח לאומי

חיתולים למבוגרים מביטוח לאומי זה לא חובה. רגע לפני שאתם לוקחים חיתולים למבוגרים מביטוח לאומי בואו לשמוע איך אפשר לחסוך כסף ולקבל מוצרים איכותיים

יצא לי הרבה פעמים לשמוע מלקוחות את המשפט "אני מקבל חיתולים חינם מביטוח לאומי". חברים, אין דבר כזה בחינם במדינת ישראל. זה נכון שיש חברות שמספקות חיתולים דרך ביטוח לאומי אך אתם משלמים על זה או בשעות הסיעוד של יקירכם או בהפחתה בקצבה החודשית המגיעה לכם, מספר אמיר מרשת "אמירוס".

אז מה הם החיתולים אותם ביטוח לאומי מספק?

בכל יום פונים אלינו לקוחות רבים אשר מנסים למצוא פתרונות לאי עמידות מוצרי ספיגה שהם מקבלים מביטוח לאומי. לקוחות אלה, מנסים לשים מוצר איכותי וטוב מעל מוצר שהוא פחות טוב ובכך להגדיל את רמת הספיגה שלו ולמנוע נזילות.
 
לאחר שיחה קצרה עם האנשים הם מבינים שאין טעם לקבל חיתולים למבוגרים מביטוח לאומי ולשלם על 2 מוצרים כאשר אפשר במוצר אחד טוב להשיג את אותה המטרה. מוצרים טובים ואיכותיים, מונעים בעיות בעור למטופל ומאפשרים להפחית את כמות ההחלפות ובכך לחסוך אי-נוחות למטופל ולמטפל ובסופו של דבר לחסוך כסף למשפחה.
קבלו ייעוץ מקצועי
ובואו לראות כמה קל לחסוך כסף שמדובר בחיתולים למבוגרים מביטוח לאומי
077-788-3200
שירות חירום 24/7

"אמירוס" משווקת חיתולים למבוגרים בקריות, בחיפה ובצפון. אנו זמינים עבורכם בכל שעה ונגיע עד אליכם.

ייעוץ מקצועי מכל הלב

אצלנו תקבלו מעל ומעבר. אנו מציעים לכם שירות ייעוץ מקצועי בבחירת המוצרים עד הבית ללא עלות.

משלוחים דיסקרטים

"אמירוס" מבצעת משלוחים דיסקרטים עד בית הלקוח. ללא מיתוג על הרכבים וישירות אל המשתמש.

איך אפשר לשמור על הקצבה וגם לקבל מוצרי ספיגה איכותיים באותה עלות?

אמירוס חנות חיתולים למבוגרים מספקת מענה רחב לכל מוצרי הספיגה ואביזרי העזר. חיתולים למבוגרים בכל המידות ורמות הספיגה השונות. 

את החיתולים אשר מקבלים מביטוח לאומי תמורת שעות סיעוד או קצבה כספית ניתן לבטל בכל שלב מול ביטוח לאומי ובעצם לקבל מוצרים איכותיים הרבה יותר באותה עלות וללא הפסד של שעות סיעוד או פגיעה בקצבה המגיעה לכם.

אז איך זה קורה?

פשוט מאוד, את הקצבה או שעות הסיעוד תקבלו במלואם ללא הורדה תמורת מוצרי ספיגה ומנגד תוכלו לקבל ב"אמירוס" מארז חיתולים או מוצרי ספיגה חודשיים עד הבית ולרוב באותה עלות ולפעמים אף פחות. ובכך תהנו ממוצרים איכותיים הרבה יותר.

דוגמה ללקוח שהפסיק לקבל חיתולים מביטוח לאומי ורוכש חבילה חודשית

ש' לקוח שלנו, קיבל עד לא מזמן אספקת חיתולים למבוגרים חודשית לאמו דרך אחת החברות העובדות עם ביטוח לאומי. הלקוח קיבל חיתולי יום עם ספיגה נמוכה בלבד תמורת הורדה בשעות סיעוד נחוצות לאמו. את השעות האלו נאלץ להשלים מכספו בעלות כוללת של 400 ש"ח לחודש וזאת רק עבור חיתולי יום בלבד.

הלקוח הגיע אלינו על מנת לרכוש חיתולים ללילה לאמו ולאחר שיחה עם יועץ מומחה בתחום מוצרי הספיגה, הבין ש', שבמקום לשלם 400 ש"ח בחודש תוספת סיעוד ועוד 130 ש"ח בחודש עבור חיתולי לילה הוא קיבל עסקת אספקה חודשית משתלמת למוצרי ספיגה בעלות כוללת של 430 ש"ח בלבד.

ש' הבין שכך בעצם הוא לא פוגע בשעות הסיעוד הנחוצות לאמו וחוסך בממוצע בשנה כ-1,200 ש"ח ומקבל עבור אמו חיתולים ליום וללילה איכותיים הרבה יותר בעלי רמת ספיגה ונוחות מרבית. בנוסף תוכלו לקבל שירות מקיף בנושא אמבולנס פרטי.