מעלון מדרגות נייד

מעלון מדרגות נייד חשמלי שיחזיר לכם את החופש לחיים - וזה גם כולל הדרכה וליווי צמוד

מעלון מדרגות נייד הוא סוג של "מעלית" ניידת העוזרת לבעלי מוגבלויות הנעזרים בכיסא גלגלים או מוגבלים בתנועה להתנייד בקלות יותר במדרגות. מוצר זה יכול לעזור במגוון סיטואציות בשגרת היום יום ולשפר משמעותית את איכות החיים, תוכלו להשתמש בו בביתכם הפרטי או במוסדות שהנגישות בהם מוגבלת. במאמר זה נסקור את המוצרים השונים בשוק וננסה לעזור לכם להבין איזה מנשא הכי מתאים לכם.

מעלון מדרגות נייד שניתן לקחת לכול מקום

בעולם הטכנולוגיה והקדמה של ימינו תוכלו למצוא מגוון רחב של מעלוני מדרגות שונים ולבחור לעצמכם או ליקירכם את המעלון שהכי יתאים לצרכים שלכם:

  • מעלון בעל משטח אנכי מקובע – מיועד לשאת את האדם יחד עם כיסא הגלגלים. המעלון מסוגל להחזיק משקל רב וכן מחירו לרוב יקר משאר האופציות הנמצאות בשוק.
  • מעלון עם כיסא מקובע- מיועד לאנשים המתקשים בעליה וירידה במדרגות אך לא משתמשים בכיסא גלגלים באופן שוטף, תוכלו למצוא מעלונים ישרים או מתעקלים בהתאם לגרם המדרגות שלכם.
  • מעלון מדרגות נייד- המעלון הנייד הוא הפתרון האידאלי לבעלי מוגבלויות שלא נותנים למצבם להשפיע עליהם ורוצים להמשיך לנהל אורך חיים רגיל ככל האפשר, תוכלו לקחת את המעלון הנייד אתכם לכל מקום בקלות וביעילות, להנגיש לעצמכם כל סוגי המדרגות ולשפר משמעותית את איכות החיים שלכם.

מעלוני מדרגות ניידים וקלים לתפעול - הבחירה הנכונה

למעלון הנייד יש יתרונות על סוגי המנשאים השונים בשוק, המכשיר מספק גישה לכל מבנה בין אם הוא מונגש לנכים או לא ועוזר להתמודד עם הקושי של עליה וירידה במדרגות. המכשיר המונע בצורה חשמלית מבוקר ונשלט באמצעות בקר אלקטרוני ומספק תנועה מהירה וחלקה בכל שימוש ומצויד במנגנוני בטיחות המונעים נפילה או התהפכות בזמן הנשיאה.

הדרך לעצמאות שלכם מתחילה כאן

אם גם אתם רוצים לשפר את איכות חייכם ולהתקדם למכשיר שיעזור לכם להתנייד ולהגיע לכל מבנה צרו איתנו קשר וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם למצוא את המעלון שהכי יתאים לצרכים שלכם. אצלנו תקבלו שירות מקצועי ואדיב מחירים חסרי תחרות וכן פריסה נוחה לתשלומים. התקשרו אלינו עוד היום.

לקראיה נוספת על מעלון מדרגות חשמלי

יתרונות המעלון שלנו

אמינות ואחריות

אנו מציעים את הכיסא - מעלון חשמלי עם אחריות מלאה לשנה! הכיסא שלנו מיוצר מחומרים איכותיים חזקים ועמידים שיבטיחו איכות ועמידות לאורך זמן רב.

אפשרויות תשלום גמישות ונוחות

לצד המקצוענות חסר הפשרות אנו גם אנושיים ומאפשרים גמישות של עד 36 תשלומים. ניתן לחלק בכרטיס אשראי בתוכנית קרדיט.

בטיחות מעל הכול!

כשמדובר בכיסא מעלון המדרגות החשמלי שלנו בטיחות היא מעל הכול! הכיסא שלנו הוא המעלון היחיד בעל גלגל בטיחות חמישי שמונע התהפכות או נפילה עם הכיסא.

הדרכה מלאה לתפעול

אנו נבצע הדגמה בביתכם והדרכה מלאה למשתמשים. אנו נסביר בסבלנות רבה על השימוש במכשיר ועל כול היתרונות שלו. כמובן שנהיה זמינים עבורכם תמיד, גם לאחר הרכישה.

הדרכה מלאה לתפעול

אנו נבצע הדגמה בביתכם והדרכה מלאה למשתמשים. אנו נסביר בסבלנות רבה על השימוש במכשיר ועל כול היתרונות שלו. כמובן שנהיה זמינים עבורכם תמיד, גם לאחר הרכישה.

התחייבות לרכישה חוזרת

עם תום השימוש בכיסא, אנו מציעים רכישה חוזרת של הכיסא. במידה והכיסא נמצא במצב תקין ניתן לכם הצעה מיוחדת לרכישת הכיסא מכם.

ייעוץ מקצועי והדגמה בביתכם

צרו איתנו קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם. אנו מבצעים הדגמות בבית הלקוח לפני הרכישה וכמובן הדרכה וליווי אישי גם לאחר הרכישה.

מלאו את פרטיכם