תחתונים סופגים למבוגרים, חיתולים למבוגרים וכל מה שצריך לדעת על מוצרי ספיגה מתקדמים

תחום מוצרי ספיגה למבוגרים כמו חיתולים או תחתונים סופגים הם התעסקות של יום יום למשפחות עם אנשים בעלי צרכים אלה. אמירוס קמה במטרה לשים דגש על מוצרי ספיגה איכותיים ומתקדמים. איך מתאימים תחתון סופג למבוגר ומתי עדיף חיתול.

אז תחתון סופג או חיתול?

בואו נתחיל ונעשה סדר בדברים. תחתון סופג נועד לבריחות שתן קלות ובינוניות (תלוי בסוג התחתון) ולרוב נועד לאנשים בעלי יכולת שליטה יום יומית לרוב על הסוגרים או על הפעילות היומית השוטפת. לעתים בעיות כמו הרטבות לילה, בריחת שתן קלה במהלך היום ובעיות "קטנות", אנו נמליץ לכם להשתמש בתחתון סופג. 

את התחתון הסופג נבחר בקפידה לפי צרכי המשתמש – ההתמחות של אמירוס. בחירת התחתון נעשית עד לפרטים הכי קטנים וחשובים כמו מידה, רמת ספיגה ובהתאם לבעיה אותה חווה המשתמש. אנו ממליצים לכם להתייעץ איתנו על מנת לבדוק איזה תחתונים סופגים מתאימים לכם.

חיתול למבוגרים - הפתרון לאנשים המרותקים למיטה או שאיבדו שליטה על הסוגרים

לעתים, אדם המרותק למיטה אינו יכל להשתמש בשירותים כמו האדם הממוצע ולרוב יושב או שוכב. חיתול הוא הפתרון האידאלי עבור סיבות אלו. עם זאת, ישנם אנשים שתחתון סופג אינו נוח עבורם או שאינו נוח להם והם מעדיפים להשתמש בחיתול.

אמירוס שיווק מספקת לכם את כל פתרונות הספיגה המתקדמים ביותר כיום. לנו הידע והניסיון המקצועי הרב אותו אנו מביאים ישירות אליכם. חיתולים איכותיים ונושמים שיבטיחו יובש ונוחות מרבית.

לקבלת מידע נוסף אנו ממליצים להתקשר אלינו ולקבל את כל המידע הנחוץ לכם. בנוסף אמירוס מספקת שירות יועץ מוצרי ספיגה עד הבית ובחינם. אמירוס חנות חיתולים למבוגרים בחיפה

 

פרטי יצירת קשר