חיתולים למבוגרים ומוצרי ספיגה לרכישה בכרמיאל והסביבה. ייעוץ מקצועי חינם בבחירת מוצרים.

אנשים רבים כיום סובלים מבעיות אי שליטה בסוגרים החל מבריחת שתן קלה ועד אי שליטה מלאה בסוגרים. אנשים אלו משתמשים לרוב במוצרי ספיגה שונים ליום וללילה. חיתולים למבוגרים, תחתונים סופגים, פדים ומגוון פתרונות לבעיות נפוצות אלו תוכלו לקבל באמירוס.

חנות חיתולים למבוגרים בכרמיאל והסביבה

אמירוס משווקת מגוון רחב של מוצרי ספיגה למבוגרים החל מפדים ועד לחיתולים במידה 3XL. לאמירוס מגוון חיתולים רחב במגוון מידות, איכויות שונות ורמות ספיגה שונות.

מוצרי ספיגה שונים למבוגרים

כיום קיימים בשוק מגוון רחב של מוצרי ספיגה שונים כאלה טובים פחות וכאלה טובים יותר. אנו ממליצים לכם לבחון היטב ולקבל ייעוץ מקצועי בבחירת מוצרי ספיגה למבוגרים מכיוון שהחלטה זו עלולה להשפיע על בריאותו של המטופל.

 

החיתולים השונים עשויים רובם מחומרים איכותיים ורמת הספיגה שלהם משתנה ממוצר למוצר. בחירת חיתול המתאים ביותר למשתמש תקל על תהליך היום יום וגם על הלילה של המשתמש. חיתול אשר אינו מתאים עלול לעתים לדלוף ומכאן ליצור מצבים בריאותיים לא נעימים כגון פצעי לחץ שונים ועוד.

בחירת חיתולים – הבחירה שתשפיע לכם על המשך החיים

הקפידו לקבל ייעוץ מקצועי בבחירת חיתולים למבוגרים וכל זאת על מנת להקל על המשתמש וליצור עבורו סביבה נעימה בעת השימוש במוצרי הספיגה השונים. אל תתפתו לקנות מוצרי ספיגה זולים אשר אינם מתאימים לכם או למשתמש. חיתולים זולים למבוגרים עלולים להוות בעיה מהותית בהמשך השימוש.

 

אמירוס שיווק חיתולים למבוגרים מזמין אתכם לקבל ייעוץ מקצועי בטלפון, הכוונה וכמובן הסבר מקיף על השימוש בחיתולים ומוצרי הספיגה השונים הנמכרים כיום.

פרטי יצירת קשר

לא רק מוצרי ספיגה אלא גם מוצרים משלימים נוספים

אמירוס משווק מוצרי ספיגה זה נכון. אבל מה עם המטפל/ת? אנו נדאג להביא עד אליכם הביתה את כל המוצרים המובלים אשר אתם זקוקים להם. כגון: מגבונים מיוחדים למבוגרים, כפפות חד פעמיות, סדיניות ועוד.

 

הליכונים, רולטורים, כיסאות גלגלים ומוצרי עזר לגיל השלישי

אמירוס משווקת מגוון רחב של מוצרי עזר לגיל השלישי. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של רולטורים, הליכונים, כיסאות גלגלים ומקלות הליכה. בחנות תוכלו לקבל את כל מוצרי העזר, מוצרים משלימים וכל מה שצריך לגיל השלישי.

 

לסיכום:

רגע לפני שאתם בוחרים להזמין מספק לא ידוע חיתולים שלא ברור מה טיבם, התקשרו אלינו, קבלו ייעוץ מקצועי חינם, שירות אישי ומקצועי וביחד נתאים לכם את המוצרים הטובים והיעילים ביותר עבורכם.